Opinie

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy z Marcinem i jego zespołem, jak i z efektu końcowego.
MZ cechuje profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy: dokładne przygotowanie do ceremonii wraz z doborem optymalnego pakietu usług, fachowe i umiejętne utrwalenie uroczystości oraz terminowa realizacja przepięknych zdjęć i zachwycającego filmu. Wszystko to sprawia, że gorąco polecamy MZ Fotografię!
Cieszymy się, że wybraliśmy właśnie usługi Marcina, ponieważ trudno o wspanialszą pamiątkę ze ślubu i wesela.
Dziękujemy i z pewnością do zobaczenia! 🙂

Marta i Wojtek


Chcemy bardzo podziękować Marcinowi za wspaniałą sesje zdjęciową z wesela i pleneru. Udało mu się uchwycić niepowtarzalne momenty z naszego ślubu, wesela i biegania boso po plaży. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami.Plener nad morzem był niezapomnianą przygodą. Marcin zaskoczył nas swoim spontanicznym i zarazem profesjonalnym podejściem do sprawy. Sesja nie była tylko świetną zabawą ale również i niepowtarzalnym przeżyciem. Zwłaszcza kąpiel w morzu…
Marcin jest profesjonalnym fotografem a zarazem przemiłą osobą. Dziękujemy bardzo i polecamy każdemu.

Viola i Jurek


Są takie chwile w życiu, kiedy będziecie się czuć wyjątkowi, są takie dni, które bedą należeć do Was. Żeby magia tych momentów przetrwała, musicie spotkać kogoś z wrażliwością, z talentem, ze smakiem i wyczuciem chwili.. Taką osobą jest Marcin..
W pracy Go nie zauważycie, ale efekty Jego pracy Was zaskoczą.
Chcielibyśmy Ci Marcin serdecznie podziękować !!! 🙂 a wszystkim zainteresowanym .. serdecznie polecamy 🙂

Lidka i Tomek


Ona nigdy nie lubiła jak robiło się jej zdjęcia, on uważał, że zawsze wychodzi na nich fatalnie. Tak było dopóki naszego ślubu i wesela na fotografiach nie uwiecznił Marcin.Już na samym początku swoim wyluzowanym podejściem sprawił, że pan młody porzucił minę mruka i zaczął się uśmiechać. Później było tylko lepiej. W kościele i na sali weselnej Marcin był praktycznie niezauważalny – nie czuło się w ogóle obiektywu. Do tego gotowy był na niemałe poświęcenia. Za każdym razem, gdy oglądamy zdjęcia jesteśmy pełni podziwu, że Marcin zdecydował się rzucić w wir tańczących w kółku mężczyzn i leżąc na podłodze, ryzykując przy tym bądź co bądź uszkodzeniem sprzętu lub uszczerbkiem na zdrowiu, utrwalić ten moment.
Na sesji plenerowej wszystko również poszło gładko. Marcin potrafił odpowiednio nami pokierować,a jednocześnie akceptował i pomagał zrealizować nasze pomysły. Oglądając zdjęcia całkowicie nie zauważyliśmy tego, czego obawialiśmy się wcześniej tzn., negatywnego oddziaływania pochmurnej pogody. Zdjęcia podobają się nam do tego stopnia, że w ogóle nie żałujemy, że zrezygnowaliśmy z wyjazdu plenerowego w Tatry.
A wszystko dzięki profesjonalizmowi Marcina i wspaniałym zakątkom Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na którą zdecydowaliśmy się również w wyniku sugestii Marcina.
Oczywiście może wydawać się, że jako para młoda nie jesteśmy do końca obiektywni w ocenie. Podobnie jednak jak my zdjęciami zachwycona jest nasza rodzina, goście, znajomi i zasadniczo wszyscy, którzy je oglądali. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się prezentacja multimedialna.
Najlepszą rekomendacją jest fakt, że wiele osób prosi nas o namiary na Marcina.
Na zakończenie chcielibyśmy podziękować Tobie Marcinie za piękne zdjęcia i życzyć wielu zadowolonych klientów.

Ela i Krzysiek


Na początku wielkie podziękowania dla Marcina za tak piękne oddanie najcenniejszych dla Nas chwil. Marcin to wyjątkowa osoba, ale przede wszystkim to wspaniały artysta-wizjoner, który doskonale wie kiedy i gdzie zrobić zdjęcie. Prezentacja na DVD jest cudna, podkład muzyczny tworzy niesamowitą atmosferę podczas wyświetlania. Album ze zdjęciami to piękna książka budująca historię wesela od początku do końca.
Zdjęcia są wydrukowane na najwyższym poziomie co daje także magiczny efekt.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i każdemu gorąco polecamy współpracę.
Marcin jeszcze raz wielkie dzięki 🙂

Ewa i Marcin


Jak się patrzy na takie zdjęcia to chce się jeszcze! Jest ich tak dużo a zarazem tak mało.
Marcin ! Dziękujemy Ci za uwiecznienie Naszego Dnia, przepiękne zdjęcia, pełen profesjonalizm, pomysłowość i cierpliwość. Wszystkim gorąco polecamy Marcina a Tobie życzymy dalszych sukcesów ! Pozdrawiamy :):):)

Marta i Kamil


8 czerwca….ehhhh….. co to był za dzień 🙂 nic dodać nic ująć, jeśli byśmy mieli coś zmienić to byśmy zmienili…..nic 🙂 i na dodatek Marcin uchwycił to wszystko tak, że oglądając album można się poczuć znów jak 8 czerwca 🙂 pełen profesjonalizm, spokój, luz, zdjęcia super skadrowane, uwiecznione detale, emocje. Reeweelacja :)Marcinie dziękujemy za uwiecznienie najważniejszych momentów z naszego życia i towarzyszących im emocji – miłość, szczęście a zarazem skromność i intymność czyli to, na czym najbardziej nam  zależało.DZIĘKUJEMY :)…..i do zobaczenia:)

Agnieszka i Łukasz


Dziękujemy Marcinie za przepiękną pamiątkę która dla Nas stworzyłeś. Sesja plenerowa wypadła świetnie, czas który nam poświęciłeś minął w mgnieniu oka. Atmosfera jaką stworzyłeś sprawiła, że zapomnieliśmy, że jesteśmy pod ciągłą obserwacją obiektywu. Zdjęcia przez Ciebie wykonane są dokładnie takie o jakie nam chodziło, a nawet lepsze !!! Każdy kto je ogląda jest nimi zachwycony. Dziękujemy za kreatywność, rewelacyjną współprace! Mam nadzieję ze wkrótce się spotkamy!
Gorąco polecamy Twoją osobę!

Agnieszka i Radek