Oferta ślubna

W ten najważniejszy dla Was dzień jesteśmy z Wami aby zatrzymać piękne, chwile, emocje, wzruszenia. Zaczynamy  od fotografowania przygotowań, potem wzruszający moment jakim jest błogosławieństwo, wyjście z domu, ślub, wesele… i plener. Podczas reportażu łączymy walory naturalnych impresji świetlnych oraz kreatywnego kadrowania. Dzięki doświadczeniu, technice i przewidywalności utrwalamy momenty dynamiczne i bogate w emocje. Ze względu na bezpieczeństwo rejestrowanego materiału zdjęciowego, na każdym ślubie używamy dwóch profesjonalnych aparatów firmy Canon. Podczas ceremonii nie używamy lamp błyskowych, ponieważ jasne obiektywy które stosujemy pozwalają na uchwycenie momentów w naturalnym świetle. Na wspólnym spotkaniu omawiamy szczegóły Waszych oczekiwań, prezentujemy Wam przykładowe materiały oraz podpisujemy umowę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i przedstawiamy Wam nasze własne pomysły. Sesja plenerowa nie jest pozowana i krępująca co owocuje fajną zabawą i naturalnymi ujęciami. Miejsce i czas pleneru ustalamy wspólnie, standardowo odbywa się w kilku miejscach na 4 godziny przed zachodem słońca.

Każdy z nas ma indywidualne wymagania co do usługi fotograficznej. W związku z tym przedstawiamy podstawowy pakiet ślubny, który możemy dostosować do Państwa potrzeb. Przykładowe rozszerzenie pakietu jest możliwe o foto-reportaż z przygotowań, dodatkowe godziny na weselu oraz poprawiny. Dodatkową formą wzbogacenia pakietu jest drugi fotograf, co w efekcie daje większą ilość ciekawych ujęć. Realizujemy również zamówienia na dodatkowe odbitki, foto-obrazy na płótnie oraz albumy. Nowoczesnym sposobem prezentacji Państwa zdjęć będzie slide-show w rozdzielczości 4K, który z pewnością zachwyci niesamowitą jakością. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą i chcielibyście poznać cenę oraz więcej szczegółów prosimy o kontakt.

 Standardowy pakiet ślubny:

  • błogosławieństwo
  • ceremonia ślubna
  • uroczystość weselna 6 godzin
  • sesja plenerowa w ustalonym terminie

Młoda Para otrzymuje:

  •  60 odbitek 15x23cm wywołanych na najwyższej jakości papierze fotograficznym Kodak Professional Endura jedwab.
  • 300 zdjęć JPG bardzo starannie przygotowanych i zedytowanych.
  • pendrive w eleganckim opakowaniu z video prezentacją zdjęć w jakość HD do wybranej   przez siebie muzyki
  • galerię  zdjęć na naszej stronie.

Albumy

Każdy fotoalbum ma swój indywidualny, niepowtarzalny styl. Właściwe naświetlenie plików, dokładne złożenie bloku albumu oraz fachowo i starannie wykonana okładka z wysokiej jakości materiałów czyni taki album ekskluzywnym, wyjątkowym, solidną pamiątką rodzinną na pokolenia.

Kolekcja opraw albumów jest szeroka od tradycyjnych, skórzanych bądź drewnianych wzorów okładek po bardzo współczesne okładki z plexi, szkła i aluminium.

Fotoalbumy  dostępne są w formatach od 10×10 cm do 40×50 cm, w czterech grubościach kart: cienkie, standard, professional, exclusiv pro oraz dwóch kolorach środka biały bądź czarny.


Filmowanie lustrzanką

Jeśli poza fotografią ślubną jesteście Państwo też zainteresowani filmowaniem, to zlecenie tego jednemu wykonawcy jest właściwą decyzją. Wyklucza to wszelkie problemy w czasie wykonywania zdjęć przez dwie firmy, oraz pomniejsza koszty ze względu na rabat przy wybraniu pełnego pakietu. Oferujemy Państwu wykonanie video-reportażu ślubnego w technice DSLR. Zdjęcia do filmu wykonuje dwóch doświadczonych operatorów z wykorzystaniem statywów filmowych, monopodów, sliderów, glidecamów i ringów. Do rejestracji dźwięku wykorzystujemy profesjonalnego rejestratora Zoom h1. Podczas filmowania używamy profesjonalnych korpusów Canona z matrycami wielkości klasycznej taśmy filmowej (przekątna 35mm). Zaawasowane lustrzanki w połączeniu z szeroką gamą jasnych obiektywów dają możliwość filmowania ze światłem zastanym bez potrzeby używania halogenów. Dzięki temu uzyskujemy filmową plastykę ujęć oraz utrwalamy naturalne światło i przepiękny klimat. Materiał zdjęciowy zgrany z dwóch kamer daje możliwość ciekawego montażu i nadaje profesjonalnego charakteru.

Produktem końcowym naszej pracy jest;

Dynamiczny film reportażowy zawierający najważniejsze i najładniejsze ujęcia pełne emocji i naturalności ( około 1h)
Teledysk ze ślubu i wesela w chronologicznym skrócie z podkładem muzycznym wybranym przez Was.
Półtora minutowy zwiastun filmu składający się z najciekawszych ujęć.
Wszystkie trzy filmy zgrane są na pendrive w gustowym kreatywnym etui.
Oczywiście istnieje możliwość modyfikacji zaprezentowanej powyżej propozycji.

Wykonujemy także filmy, prezentacje zdjęć 4K dla rodziców Państwa Młodych które możecie zaprezentować na weselu jako prezent w podziękowaniu rodzicom. Zapraszam do obejrzenia przykładowych teledysków na naszym kanale.